Hakkımızda

Tüm Dünya’nın kalbini fethedip nihayet ülkemize de geldi! 11 Eylül 2015 tarihinde tatil bölgesi Antalya Kundu’da 1 Kasım 2017 Ankara Kentpark AVM’de interaftif eğlence sergisi açılarak, her şeyin ters yüz olmuş yansımasını veren ortamda vestibüler sistemlerini denetlemek isteyen herkes oraya akın etti. Şimdi ise Dünya miras kenti Safranbolu’da Ters Ev ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Turizm cenneti olan Safranbolu’ya yeni bir soluk getiren Ters ev açıldığı ilk günden bu yana ziyaretçi akınına uğruyor.

Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlandı. Bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güçtür. Mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzı nesneler kullanıldı. Ters EV’in her bir odası canlı renklerle tasarlandı. Sıra dışı evin her odasında her şeyi detaylı bir şekilde inceleyebilmek için pencereler ve yeterli düzeyde aydınlatma da unutulmadı.

Ev sadece iç mekanı değil, dışında bulunan objelerle de ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Evin çatısı yerine uygulanan temel ve evin yanında havada ters asılı duran otomobil gelen misafirleri oldukça şaşırtıyor.

Post comment

Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik Google Bizi Sik